Referencje

Jak nas oceniali?

Poniżej przedstawiamy uzyskane referencje:

Altkom Akademia S.A.

Warszawa 21 kwietnia 2005

List referencyjny - Altkom"Altkom Akademia S.A. z przyjemnością pragnie zarekomendować firmę SADKOSOFT. Firma Sadkosoft od 2001r. świadczy dla nas usługi polegające na realizacji projektów informatycznych w zakresie budowy aplikacji pracujących pod kontrolą systemu MS Windows jak i rozwiązań internetowych i intranetowych.

Wszystkie usługi informatyczne wyróżniają się sumiennością i rzetelnością wykonania. Nasza współpraca układa się w sposób wzorowy, zaś poziom świadczonych usług świadczy o profesjonaliście i wysokich kompetencjach wykonawcy.

Ze wszystkich powierzonych zadań firma Sadkosoft wywiązywała się w terminie, wykazując przy tym dużą elastyczność i pomysłowość przy rozwiązywaniu problemów.

Mamy głębokie przekonanie, że firma Sadkosoft jest firmą, z usług której mogą mieć satysfakcję obecni jaki i przyszli klienci."

Wydawnictwo "Wiedza i Praktyka"

List referencyjny - Wydawnictwo WIedza i praktyka"Wyrażam uznanie dla firmy "Sadkosoft". W trakcie wieloletniej współpracy firma ta wykazała się profesionalizmem, terminowością oraz właściwym zrozumieniem potrzeb
w obszarze e-marketingu.

Realizację zamówień dotyczących konsultacji oraz przygotowania rozwiązań technicznych dla promocji e-marketingowych charakteryzowała dbałość o szczegóły
i szybkie reagowanie na bieżące potrzeby co przyczyniło się do realizacji założonych celów promocyjnych."

 

 

 

Automatyka Medyński

List referencyjny - Automatyka MedyńskiSzczerze rekomenduję firmę Sadkosoft Andrzej Sadowski jako kompletnego i profesjonalnego partnera w biznesie.

Dotychczasowe usługi dla naszej firmy obejmują zakres:

  • stworzenia oraz wdrożenia oprogramowania do zarządzania sprzedażą i archiwizacji danych,
  • doradztwa technicznego
  • medernizacji rozwiazań informatycznych,
  • projektu, wykonania oraz wdrożenia systemu sprzedaży internetowej

Współpraca cechuje się solidnością, terminowością, oraz najwyższą jakością oferowanych usług.

 

 

 

 
Chcesz wiedzieć więcej - zadzwoń: (022) 219 57 19